Ochrona w produkcji ogólnej


 
 
 

Ochrona w przemyśle — dbamy o bezpieczeństwo pracowników

 
 
 

Pracownicy przemysłowi mogą mieć różne obowiązki w czasie pracy.My mamy tylko jeden — zapewnić im bezpieczeństwo przed zagrożeniami dzięki rozwiązaniom ochrony przemysłowej DuPont.

Sukces w każdej branży zależy od pracowników.A ich rodziny i sąsiedzi ufają, że dzięki produktom DuPont Personal Protection cało i zdrowo wrócą oni po pracy do domu.Od ponad 40 lat naukowcy, inżynierowie i technicy DuPont pomagają spełniać wymagania bezpieczeństwa na całym świecie, wykorzystując do tego najnowsze technologie i innowacje.Wykorzystujemy własne doświadczenia właścicieli i operatorów zakładów przemysłowych na całym świecie — oferujemy naszym pracownikom te same rozwiązania oparte na nauce, które oferujemy naszym klientom, w tym cieszące się niesłabnącym zaufaniem marki, takie jak DuPont™ Kevlar®, DuPont™ Nomex®, DuPont™ Tyvek® i DuPont™ Tychem®.

DuPont współpracuje z firmami na całym świecie, od krajów uprzemysłowionych po rozwijające się, aby pomóc im we wdrażaniu i wzmacnianiu przepisów dotyczących ochrony wszystkich pracowników.Niezależnie od tego, czy chodzi o nowelizację dotychczasowych norm, czy też o nowsze i bezpieczniejsze sposoby na zapewnienie pracownikom ochrony, pomożemy Ci.

 
 
 

Ochrona przed cieciem i uszkodzeniami mechanicznymi

Tylko Kevlar® jest w stanie zapewnić ochronę przed licznymi zagrożeniami, jednocześnie dając pracownikom komfort.DuPont oferuje również usługi konsultacyjne z zakresu nowych standardów, nowych rozwiązań itd.

Więcej
 
 
 

Ochrona do środowisk kontrolowanych i sterylnych

DuPont oferuje pełne spektrum odzieży i akcesoriów do pomieszczeń sterylnych dla większego bezpieczeństwa, komfortu, ochrony przed zanieczyszczeniami i innych.

Więcej
 
 
 

Nomex® w produkcji i transporcie

Gdy trzeba zapewnić ochronę przed ogniem, Nomex® nieprzerwanie spełnia lub przewyższa globalne normy ochrony i wydajności — zapewniając pewność i spokój zarówno inspektorom BHP, jak i elektrykom.Dlatego tak wiele wiodących światowych firmy stosuje właśnie Nomex®, by zadbać o bezpieczeństwo swoich elektryków.

Więcej
 
 
 

Ochrona przed wyładowaniami łukowymi

Nomex® zapewnia lekkie i wygodne rozwiązania ognioodporne spełniające lub przewyższające globalne normy ochrony przed wyładowaniami łukowymi, wysoką temperaturą i płomieniami.

Więcej
 
 
 

Ochrona przeciwchemiczna/HAZMAT

By zapewnić sobie ochronę przed zagrożeniami chemicznymi, pracownicy przemysłowi polegają na odzieży Tychem®.

Więcej
 
 
 

Odzież ochronna Tyvek®

Tyvek® pomaga zapewnić idealną równowagę między wymaganiami ochrony, trwałości i wygody pracowników w środowiskach przemysłowych i miejscach z kontrolą sterylności, takich jak niektóre hale produkcyjne, zakłady farmaceutyczne, fabryki pojazdów czy usługi komunalne.

Więcej
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Znajdź odpowiedni produkt ochronny do konkretnego zastosowania lub branży w narzędziu DuPont™ SafeSPEC™.
SafeSPEC™

Znajdź odpowiedni produkt ochronny do swojej pracy w narzędziu SafeSPEC™.

Przeglądaj dane techniczne, filmy, webinary i analizy przypadków dotyczące ŚOI firmy DuPont
Biblioteka zasobów

Tutaj znajdziesz dane techniczne, filmy, webinary i analizy przypadków dotyczące ŚOI firmy DuPont

Znajdź punkty sprzedaży produktów DuPont
Gdzie kupić