Nie zna ograniczeń, a to, co dobre, zatrzymuje w środku.

 
 
 
 
 
 

Każdy dom wymaga odpowiedniej okładziny zabezpieczającej.

Za każdym wymarzonym domem stoi architekt, majster i robotnicy, którzy go zaprojektowali i postawili —budynek po budynku budując swoją reputację.Dlatego oferujemy najlepsze na rynku rozwiązania, które nie przepuszczają do wnętrza wody ani powietrza, jednocześnie utrzymując w środku energię i zapewniając komfort. Ponieważ dobrze wykonana praca to jedyne, co naprawdę się liczy.

 
 
 
 
 
 

Ochrona to nasz największy atut

Nikt nie powinien przynosić pracy do domu, zwłaszcza kiedy praca ta jest niebezpieczna.Dostarczamy trwałe i komfortowe środki ochrony indywidualnej do najtrudniejszych zadań i gwarantujemy, że w pracy będą one równie skuteczne jak Ty. 

 
 
 
 
 
 

Droga do zdrowia to podróż.

W medycznym łańcuchu zaopatrzenia nie ma miejsca na słabe ogniwo.Dlatego na całej jego długości dbamy o to, by środki farmaceutyczne, odzież i urządzenia medyczne zachowały swoje właściwości pozwalające ratować życie pacjentom…Bo ich zdrowie zależy od naszej niezawodności. 

 
 
 
 
 
 

Wydajność i elegancja 

Od odzieży ochronnej przez akcesoria po elementy dekoracyjne — możliwości materiału Tyvek® nie ograniczają się jedynie do ochrony.Lekki i uniwersalny, a przy tym odporny i trwały — nadaje się druku, w dotyku przypomina papier i znakomicie sprawdza się jako podłoże do tworzenia sztuki.