Materiał, który nie zna ograniczeń
 
 
 

Nieskończone możliwości 

dla dobra ogółu

Zapewnienie komfortu w domu, ochrona pracowników przed zagrożeniami, zapewnienie bezpieczeństwa podczas epidemii i setki innych zastosowań — wyjątkowe właściwości materiału DuPont™ Tyvek® zapewniają komfort, ochronę i dar życia milionom ludzi każdego dnia.

 
 
 
 
 
 

Biblioteka Webinariów

Weź udział w naszych webinariach z serii DuPont Personal Protection Webinar Academy i zostań ekspertem w dziedzinie środków ochrony indywidualnej.

Więcej
 
 
 

Dlaczego Tyvek®

Lekki i wszechstronny, a przy tym odporny i trwały — Tyvek® łamie zasady, dając Ci szansę w walce z przeciwnościami.Od środków ochrony indywidualnej i zabezpieczeń przed pogodą po opakowania i transport — Tyvek® staje na wysokości zadania — zatrzymując na zewnątrz żywioły, a przepuszczając czynniki niezbędne do życia.

Zobacz możliwości
 
 
 

Tyvek® do ŚOI

Środki ochrony indywidualnej Tyvek® zapewniają wydajność zgodną z normami branżowymi lub je przewyższającą w zakresie ochrony przed różnymi zagrożeniami natury chemicznej.

Dowiedz się więcej
 
 
 

Zastosowania

Przegrody zewnętrzne
Przegrody zewnętrzne
Odzież ochronna
Odzież ochronna
Odzież do środowisk o kontrolowanej czystości i sterylnych
Odzież do środowisk o kontrolowanej czystości i sterylnych
Opakowania sterylne
Opakowania sterylne
Grafika
Grafika
Osłony transportowe
Osłony transportowe
Opakowania przemysłowe
Opakowania przemysłowe
Koperty
Koperty
 
 
 

Wyjątkowa włóknina

Lekki i trwały Tyvek® zapewnia przepuszczalność powietrza, a mimo to jest wodoodporny, niepodatny na ścieranie, penetrację bakterii i starzenie się, co sprawia, że jest idealny do rozmaitych rozwiązań w wielu gałęziach przemysłu.

Co to jest Tyvek®
 
 
 

Zobacz, jak Tyvek® może być używany jako materiał w produktach konsumenckich

Od odzieży i akcesoriów po elementy wystroju wnętrz i elektronikę — Tyvek® daje nieskończone możliwości w produktach tak tradycyjnych, jak i specjalistycznych.

Tyvek® do grafiki