Odzież I Akcesoria Do Środowisk Sterylnych I O Kontrolowanej Czystości

General
Odzież do pomieszczeń sterylnych | DuPont
 
 
 

Kontrola zanieczyszczeń dzięki odzieży DuPont™ Tyvek® do pomieszczeń sterylnych

Materiały DuPont™ Tyvek® i Tyvek® IsoClean® pomagają zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa, komfortu i ochrony przed skażeniem w najbardziej wymagających środowiskach o kontrolowanej czystości w trosce o czystość i bezpieczeństwo Twoich procesów i produktów.

Wykonane z materiału Tyvek®

Tyvek® — produkowany przez DuPont materiał wykonany z ciągłych i silnych włókien czystego polietylenu o wysokiej gęstości — jest niepylący i wolny od wewnętrznych zanieczyszczeń, które mogłyby zagrażać sterylności newralgicznych środowisk. Ponadto nie zawiera on halogenu, więc niezanieczyszczoną odzież wykonaną z materiału Tyvek® można utylizować w standardowych procesach. Odzież i akcesoria firmy DuPont są produkowane zgodnie z najwyższymi normami jakości, komfortu, trwałości, przepuszczalności powietrza i ochrony, by sprostać wymaganiom klientów.

Odzież jednorazowego użytku

W środowiskach sterylnych produkty i procesy wymagają ochrony przed skażeniem spowodowanym przez ludzi. Idealna do ochrony zarówno pracowników, jak i procesów, jest odzież jednorazowa zapewniająca sprawdzoną i udokumentowaną barierę ochronną przy każdym użyciu. Dostępne są różne opcje odzieży ochronnej dostosowane do różnych potrzeb.

DuPont™ Tyvek® IsoClean® do środowisk o kontrolowanej czystości

Produkowane w czystym środowisku, sterylne produkty Tyvek® IsoClean® zapewniają najwyższy poziom kontroli skażenia i są idealnym połączeniem ochrony, wytrzymałości, komfortu i czystości. Są sterylizowane promieniowaniem gamma, produkowane i pakowane w sposób minimalizujący rozprzestrzenianie się cząstek i ułatwiający aseptyczne zakładanie i kontrolę sterylności. Nadają się do pomieszczeń sterylnych GMP A&B (ISO 4/5, KLASA 10/100).

Zależnie od funkcji modelu i warunków w pomieszczeniu sterylnym, niesterylizowana odzież wykonana z materiałów Tyvek® i Tyvek® IsoClean® może być stosowana w różnych klasach sterylności, zwykle GMP C&D (ISO 7/8, KLASA 10 000/100 000). Odkryj gamę Tyvek® IsoClean®

 
 
 
 
 
 

Katalog produktów do środowisk o kontrolowanej czystości

Pobierz
 
 
 

Odzież Tyvek® IsoClean®

Firma DuPont wprowadziła na rynek nową ofertę odzieży ochronnej i akcesoriów Tyvek® IsoClean® z certyfikatem CE dostosowane do najwyższych wymagań środowisk sterylnych. Produkty Tyvek® IsoClean® charakteryzują się najniższym współczynnikiem rozprzestrzeniania się cząstek w całej ofercie DuPont™ i są oferowane w wersjach sterylnych i niesterylnych oraz w różnych opcjach opakowań.

Czytaj więcej
 
 
 

WYRÓŻNIONE

Ochrona przed skażeniem biologicznym
Ochrona przed skażeniem biologicznym
Ochrona farmaceutyczna i laboratoryjna
Ochrona farmaceutyczna i laboratoryjna
Ochrona przed skażeniem cytostatykami
Ochrona przed skażeniem cytostatykami
Ochrona chemiczna
Ochrona chemiczna