ODZIEŻ I AKCESORIA DO ŚRODOWISK O KONTROLOWANEJ CZYSTOŚCI I STERYLNYCH

General
Odzież do pomieszczeń sterylnych | DuPont
Wyróżnione marki
 
 
 

Kontrola zanieczyszczeń dzięki odzieży DuPont™ Tyvek® do pomieszczeń sterylnych

Materiały DuPont™ Tyvek® i Tyvek® IsoClean® pomagają zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa, komfortu i ochrony przed skażeniem w najbardziej wymagających środowiskach o kontrolowanej czystości w trosce o czystość i bezpieczeństwo Twoich procesów i produktów.

Wykonane z materiału DuPont™ Tyvek®

Tyvek® — produkowany przez DuPont materiał wykonany z ciągłych i silnych włókien czystego polietylenu o wysokiej gęstości — jest niepylący i wolny do wewnętrznych zanieczyszczeń, które mogłyby zagrażać sterylności newralgicznych środowisk.Ponadto nie zawiera on halogenu, więc niezanieczyszczoną odzież wykonaną z materiału Tyvek® można utylizować w standardowych procesach.Odzież i akcesoria firmy DuPont są produkowane zgodnie z najwyższymi normami jakości, komfortu, trwałości, przepuszczalności powietrza i ochrony, by sprostać wymaganiom klientów.

Jednorazowe

W środowiskach sterylnych produkty i procesy wymagają ochrony przed skażeniem spowodowanym przez ludzi.Idealna do ochrony zarówno pracowników, jak i procesów, jest odzież jednorazowa zapewniająca sprawdzoną i udokumentowaną barierę ochronną przy każdym użyciu.Dostępne są różne opcje odzieży ochronnej dostosowane do różnych potrzeb.

Nowość! DuPont™ Tyvek® IsoClean® do środowisk o kontrolowanej czystości

Firma DuPont wprowadziła na rynek nową ofertę odzieży ochronnej i akcesoriów Tyvek® IsoClean® z certyfikatem CE dostosowane do najwyższych wymagań środowisk sterylnych. Produkty Tyvek® IsoClean® charakteryzują się najniższym współczynnikiem rozprzestrzeniania się cząstek w całej ofercie DuPont i są oferowane w wersjach sterylnych i niesterylnych oraz w różnych opcjach opakowań.

Produkowane w czystym środowisku, sterylne produkty Tyvek® IsoClean® zapewniają najwyższy poziom kontroli skażenia i są idealnym połączeniem ochrony, wytrzymałości, komfortu i czystości.Są sterylizowane promieniowaniem gamma, produkowane i pakowane w sposób minimalizujący rozprzestrzenianie się cząstek i ułatwiający aseptyczne zakładanie i kontrolę sterylności. Nadają się do pomieszczeń sterylnych GMP A&B (ISO 4/5, KLASA 10/100). Więcej informacji można znaleźć w witrynie Tyvek® IsoClean®.

Zależnie od funkcji modelu i warunków w pomieszczeniu sterylnym, niesterylizowana odzież wykonana z materiałów Tyvek® i Tyvek® IsoClean® może być stosowana w różnych klasach sterylności, zwykle GMP C&D (ISO 7/8, KLASA 10 000/100 000).

 
 
 

WYRÓŻNIONE

Lekka odzież Tyvek® IsoClean® zapewnia trwałą i wygodną ochronę w
Odzież Tyvek® IsoClean®
isoclean-thumbnail
„Kombinezon DuPont™ Tyvek® IsoClean® bez kaptura, model IC 183 B opcja DS, produkowany w czystym środowisku ”
isoclean-thumbnail-packaging
Opakowanie na odzież DuPont™ Tyvek® IsoClean® z certyfikatem CE
ce_catalogue_thumb
Katalog produktów do środowisk o kontrolowanej czystości DPT
 
 
 
MARKI DUPONT

Odzież ochronna Tyvek®

Pracownicy mający do czynienia z niebezpiecznymi substancjami muszą mieć zaufanie do swojej odzieży ochronnej.Materiał DuPont™ Tyvek® używany do produkcji odzieży ochronnej Tyvek® zapewnia ochronę przed penetracją cząstek o wielkości do 1 mikrona, w tym drobin ołowiu, azbestu, i pleśni. Pomaga zapewniać warstwę ochronną przed wieloma chemikaliami na bazie wody w niskich stężeniach oraz przed zagrożeniami biologicznymi.

 
 
 

WYRÓŻNIONE

Ochrona przeciwchemiczna
Ochrona przeciwchemiczna
Zastosowania w pomieszczeniach sterylnych
Zastosowania w pomieszczeniach sterylnych
Ochrona przeciwpyłowa
Ochrona przeciwpyłowa
Ochrona przed skażeniem cytostatykami
Ochrona przed skażeniem cytostatykami
 
 
 

ANALIZY PRZYPADKÓW

Zabezpieczanie miejsc zbrodni z użyciem DuPont Tyvek®

Od ponad 40 lat DuPont współpracuje ze służbami ratunkowymi z całego świata, starając się zapewnić najlepszą odzież ochronną, np. do zabezpieczania miejsc zbrodni.

Przeczytaj więcej

DuPont szkoli dziennikarzy kroniki kryminalnej w zakresie ochrony przed zagrożeniami biologicznymi

DuPont szkoli dziennikarzy kronik kryminalnych gazet i stacji telewizyjnych na wypadek zagrożenia pandemią grypy i innych zagrożeń biologicznych.

Przeczytaj więcej
 
 
 

INFORMACJE I KONCEPCJE

Technologie ochrony DuPont na targach A+A:rozszerzona oferta odzieży ochronnej zapewniająca jeszcze większe bezpieczeństwo i komfort

Kombinezon Tyvek® 500 HV o wysokiej widoczności, unowocześniona oferta Tychem® i nowe produkty Tyvek® IsoClean® do pomieszczeń sterylnych — 50 lat materiałów Tyvek®, Nomex® i Kevlar®

Tyvek® przesądza o różnicy

Wystarczy dotknąć dowolnej odzieży z linii produktów DuPont ™ Tyvek®, aby natychmiast zauważyć różnicę.Antystatyczny Tyvek® to materiał wyjątkowy i uniwersalny — wytrzymały i niepylący, a przy tym niezwykle lekki i miękki.Przepuszcza parę wodną i powietrze, ale jest nieprzepuszczalny dla cieczy i aerozoli na bazie wody, jak również drobnych cząsteczek oraz włókien.

160822121454-bat-cave-researchers-exlarge-169
Łowcy wirusów w kombinezonach Tyvek® szukają kolejnego wybuchu śmiertelnej choroby
Ochrona przed skażeniem cytostatykami z użyciem Tyvek® i Tychem®

Oprócz zapewnienia ochrony produktu Tyvek® i Tychem® spełniają również wymagania kategorii III środków ochrony indywidualnej przed substancjami chemicznymi.

Ochrona pomieszczeń sterylnych dzięki odzieży Tyvek®

Skuteczne połączenie ochrony indywidualnej i zabezpieczenia produktów w pomieszczeniach sterylnych.

Zakładanie i zdejmowanie

Dowiedz się więcej o prawidłowych procedurach zakładania i zdejmowania kombinezonów ochronnych.

DuPont wprowadza na rynek kombinezon o ograniczonym czasie użytkowania DuPont™ Tyvek® 800 J

A+A W 2013 roku na rynek trafił nowy kombinezon Tyvek® 800 J firmy DuPont, specjalistyczny i innowacyjny produkt do ochrony ciała.

Jednorazowa odzież Tyvek® IsoClean® vs. wielorazowe tkaniny poliestrowe — penetracja i zwilżalność przez ciecze (testy kropel)

Kolejny raz naukowcy z firmy DuPont sprawdzili skuteczność odzieży ochronnej wielokrotnego użytku wykonanej z poliestru, używanej powszechnie w europejskich pomieszczeniach sterylnych, oraz odzieży Clean & Sterile Tyvek® IsoClean® model IC 183 B DS.

Jednorazowa odzież Tyvek® IsoClean® vs. wielorazowe tkaniny poliestrowe — penetracja w odniesieniu do słupa wody

Naukowcy z firmy DuPont sprawdzili granice skuteczność odzieży ochronnej wielokrotnego użytku wykonanej z poliestru, używanej powszechnie w europejskich pomieszczeniach sterylnych, oraz odzieży Clean & Sterile Tyvek® IsoClean® model IC 183 B DS.

Przewodnik DuPont po ocenie zagrożenia chemicznego

Jest wiele potrzeb, które należy mieć na uwadze przy wyborze odzieży ochronnej do kontaktu z substancjami chemicznymi.Przeprowadzenie wyczerpujących testów ryzyka występującego w miejscu pracy ma zasadnicze znaczenie przy wyborze bezpiecznej, wygodnej, i odpowiedniej chemicznie odzieży ochronnej dla pracowników zatrudnionych w przemyśle.

Więcej niż bezpieczeństwo = produkty ŚOI firmy DuPont

DuPont zapewnia doskonałą odzież ochronną dla pracowników, którzy mogą być narażeni na rozmaite zagrożenia chemiczne, pomagając klientom spełnić ich wymagania.Dokładna analiza ryzyka występującego w pracy pomaga w odpowiednim wyborze produktów z szerokiej oferty ŚOI.

Przewodnik DuPont po środkach ochrony indywidualnej w zagrożeniu chemicznym

Pracownicy mogą być narażeni na wiele zagrożeń: od substancji chemicznych, przez pyły, cząstki radioaktywne, włókna, dioksyny i smary, po substancje biologiczne i fitosanitarne.DuPont pomaga w wyborze odpowiednich ŚOI i zapewnia doskonałą odzież ochronną do kontaktu z substancjami chemicznymi.

 
 
 
SEGMENTY PRZEMYSŁU

Środki ochrony indywidualnej w przemyśle

Od ponad 40 lat nasi naukowcy, inżynierowie i technicy pomagają spełniać wymagania bezpieczeństwa na całym świecie, wykorzystując do tego najnowsze technologie i innowacje.Dowiedz się, jak rozwiązania firmy DuPont do ochrony w przemyśle zapewniają bezpieczeństwo ludziom.

 
 
 

SafeSPEC_Logo
SafeSPEC™

Znajdź odpowiedni produkt ochronny do swojej pracy w narzędziu SafeSPEC™.

DPT19_25132_US_resource_library_120x120px.gif
Biblioteka zasobów

Tutaj znajdziesz dane techniczne, filmy, webinary i analizy przypadków dotyczące ŚOI firmy DuPont

dpt19_25132_us_where_to_buy_120x120px.gif
Gdzie kupić