dupont-webinar-academy

 

 

 

 

 

 

Artykuł
DuPont Webinar Academy
 
 
 

Weź udział w naszych webinariach na żywo z serii DuPont Personal Protection Webinar Academy i zostań ekspertem w dziedzinie środków ochrony indywidualnej.

Dołącz do naszego najbliższego webinarium.

 
 
 

WEBINARIA NA ŻYWO

 

W każdym miesiącu będziemy organizować webinarium na żywo w celu omówienia różnych tematów związanych z bezpieczeństwem, takich jak procedury zakładania i zdejmowania środków ochrony indywidualnej (ŚOI), ochrona członków służb ratowniczych, ochrona chemiczna, ochrona przed łukiem elektrycznym i wiele innych. Obejrzyj <u><b><span class="fontsize18"><a class="fontsize18" href="https://www.youtube.com/embed/dPr6OHod7AA">film</a></b></u></span>, aby dowiedzieć się więcej.
 
 
 

 

WIEDZA EKSPERCKA


Każdą sesję będą prowadzić nasi szkoleniowcy, a niekiedy także zaproszeni prelegenci będący ekspertami w omawianych dziedzinach. Szkolenia będą mieć formę interaktywną i pozwolą uczestnikom zdobyć nie tylko cenną wiedzę i umiejętności, lecz także certyfikat ukończenia kursu DuPont Personal Protection.
 
 
 

 

NAJBLIŻSZE WEBINARIUM

Nowe seminaria internetowe w 2022 r.

 
 
 
 
 
 

MINIONE WEBINARIA

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

;

Zakładanie i zdejmowanie kombinezonu ochronnego


Webinarium w języku angielskim

 
 
 

 

Wszystko, co musisz wiedzieć o ochronie biologicznej.

Webinarium w języku angielskim

 
 
 
Webinaria 15’ Safety Connect

Nowa seria krótkich, 15-minutowych webinariów szkoleniowych — teraz dostępna na wyciągnięcie ręki.

Dowiedz się więcej
 
 
 

Obserwuj nas na Linkedin, aby otrzymywać najświeższe informacje na temat webinariów i inne wiadomości od zespołu DuPont Personal Protection.