Perfekcja wykonania i nieprzeciętna trwałość

Produkty DuPont™ Tyvek® do grafiki to lekkość i wytrzymałość w jednym, a oprócz tego nieskazitelny wygląd wydruków przez długie lata.

Tyvek® do grafiki to gwarancja jasności, intensywności i wytrzymałości koloru. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie trwałość jest priorytetem.Od map i oznakowań po opaski na nadgarstek, torby wielokrotnego użytku i nie tylko — produkty Tyvek® do grafiki sprawdzą się w najróżniejszych zastosowaniach. 

Jeśli potrzebujesz wydruków, które przetrwają lata, Tyvek® do grafiki jest dla Ciebie.

 
 
 

Etykiety i oznakowania

Oznakowania i etykiety towarzyszą nam na każdym kroku, a dzięki produktom Tyvek® do grafiki wyróżniają się lekkością i niezwykłą trwałością.Przekonaj się, jak bardzo produkty Tyvek® do grafiki mogą poprawić wygląd i wytrzymałość etykiet i oznakowań. 

Więcej
 
 
 

 Opaski na nadgarstek

Opaski na nadgarstek wykonane z materiału Tyvek® są lekkie, odporne na rozciąganie i rozrywanie, oddychające i wygodne. Ułatwią mobilność podczas wydarzenia, pomogą zadbać o bezpieczeństwo i komfort.

Więcej
 
 
 

Mapy, drogowskazy, tablice informacyjne i dokumenty

Mapy, znaki, drogowskazy...Tyvek® jest nieprawdopodobnie trwałym podłożem, które przetrwa najgorsze warunki pogodowe.

Więcej
 
 
 

Torby wielorazowe

Tkanina Tyvek® jest niewiarygodnie mocna i odporna na rozdarcia i przedziurawienie. Wykonane z niej torby wystarczą na bardzo długo, co ogranicza ilość odpadów i szkodliwy wpływ na środowisko.

Więcej
 
 
 

Zastosowania

Tyvek® to idealne podłoże do reklam wielkoformatowych

Podłoża wielkoformatowe

Gama produktów Tyvek® do grafiki obejmuje podłoża wielkoformatowe charakteryzujące się żywymi kolorami, odpornością na działanie warunków atmosferycznych i łatwym recyklingiem. Twój bilboard przykuje uwagę perfekcyjnym wyglądem bez uszczerbku dla środowiska. 

Więcej
Podłoże Tyvek® Soft Structure jest miękkie i odporne na rozdarcia

Tyvek® Soft Structure

Tyvek® Soft Structure to miękkie podłoże, które w dotyku do złudzenia przypomina tkaninę. Jest odporne na rozdarcia i elastyczne; można je szyć, kleić, a nawet łączyć ultradźwiękami i zgrzewać na gorąco.   

Więcej
 
 
 
Zapoznaj się z naszą gamą kolorów do wydruków

Wzornik tkanin

Więcej
Tyvek® zapewnia bardziej charakterystyczny i wyrazisty wygląd wydruków

Cechy i korzyści

Tyvek® zapewnia bardziej charakterystyczny i wyrazisty wygląd wszystkich wydruków w porównaniu ze zwykłym papierem.W dotyku nie różni się od papieru i bardzo łatwo się składa.I, mimo że nie jest tkaniną, z powodzeniem może pełnić jej funkcje.

Więcej
 
 
 
Produkty Tyvek® są cenione w szerokiej gamie innowacyjnych rozwiązań

Pomysły, odpowiedzi i przykłady

Oprócz tradycyjnych i oczywistych zastosowań, w których liczy się lekkość, trwałość i łatwość drukowania, produkty DuPont Graphics są coraz częściej wykorzystywane w zupełnie nowych i nieoczekiwanych rozwiązaniach.

Więcej

Koperty Tyvek®

Do produkcji kopert Tyvek® używamy mocnego, wytrzymałego materiału, który jest niemal niezniszczalny, a to oznacza, że ważna zawartość dotrze do odbiorcy w nienaruszonym stanie.

Więcej
 
 
 

Narzędzie:wyszukiwarka produktów

Więcej
DuPont Graphics Preferred Printers

Preferowane drukarki

Preferowane drukarki do grafiki DuPont zapewniają niespotykane możliwości drukowania i zasoby techniczne do każdego projektu znakowania i konwersji odzieży z materiału Tyvek®.

Więcej
 
 
 
DuPont™ Tyvek® dla dystrybutorów grafiki

Dystrybutorzy

Więcej
Przewodnik techniczny i instrukcje drukowania na podłożu Tyvek®

Przewodnik techniczny i instrukcje drukowania na podłożu Tyvek®

Nasz przewodnik techniczny dotyczący drukowania na materiale Tyvek® ułatwia projektowanie wzorów.Znajdziesz tam liczne porady i wskazówki, które pozwolą Ci zastosować sprawdzone metody drukowania, pokrywania i składowania materiału Tyvek® oraz obchodzenia się z nim.

Więcej