Przekraczamy granice możliwości ochrony dla lepszego i bezpieczniejszego jutra

 
 
 
 
 
 

Zapewniamy bezpieczeństwo tym, którzy nas chronią

Darzymy wielkim szacunkiem tych, którzy własnym życiem strzegą naszej wolności, dlatego dajemy im najnowocześniejsze rozwiązania ochronne.W kraju i na misjach zagranicznych, na morzu, lądzie i w powietrzu — żołnierze są zawsze są tam, gdzie wzywa ich obowiązek. Naszym obowiązkiem jest zadbać o to, by cali i zdrowi wrócili do domu. 

 
 
 
 
 
 

Dobry dzień to taki, w którym wszyscy wracają do domu cali i zdrowi

Chronimy nie tylko pracownika.Chronimy matkę, ojca, siostrę i brata.I choć nie jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkich wypadków przy pracy, to możemy zapewnić pracownikom wyższe bezpieczeństwo.Bo ktoś zawsze czeka na ich bezpieczny powrót z pracy do domu. 

 
 
 
 
 
 

Innowacyjność w ruchu

Chcemy razem z Tobą pokonywać kolejne granice wytrzymałości.Bez względu na to, czy potrzebujesz lepszej ochrony czy wyższej wydajności — jeśli istnieje lepszy sposób, który pozwoli Ci dostać się tam, gdzie chcesz, naszą misją jest pomóc Ci go znaleźć. 

 
 
 
 
 
 

Lepsze części to lepsza całość

Chcemy zapewnić Ci bezpieczeństwo w realizacji Twoich pasji.Na przekór grawitacji i wszelkim ograniczeniom — pomagamy Ci przekraczać kolejne granice w dążeniu do niemożliwego, by pozwolić Ci działać na własnych warunkach… Bo kiedy ktoś mówi: „To niemożliwe”, my odpowiadamy „To się okaże”. Realizuj swoją pasję i nie zatrzymuj się dzięki rozwiązaniom wykonanym z materiału DuPont™ Kevlar®.