Kevlar® — lepsze, mocniejsze i bezpieczniejsze
 
 
 

Testujemy granice możliwości 

Chronimy naszych bohaterów, inspirujemy sportowców i pomagamy pokonywać kolejne granice. DuPont™ Kevlar® zapewnia wszechstronność, trwałość i wytrzymałość, która pozwala osiągać niesamowite rzeczy w ramach akcji Dare Bigger™. 

 
 
 
 
 
 

Biblioteka Webinariów

Weź udział w naszych webinariach z serii DuPont Personal Protection Webinar Academy i zostań ekspertem w dziedzinie środków ochrony indywidualnej.

Więcej
 
 
 

Dlaczego Kevlar®?

Niezwykle mocny, a przy tym lekki i trwały — Kevlar® pozwala uzyskać idealną równowagę między formą i funkcją — nadając nowe znaczenia pojęciu wydajności i rysując lepsze perspektywy na przyszłość.Niezależnie od tego, czy jest używany do ochrony, w produktach konsumenckich czy transporcie — Kevlar® jest w zawsze w awangardzie innowacji.

Testuj granice
 
 
 

Kevlar® w ŚOI

Technologia Kevlar® zapewniająca odporność na przecięcie i działanie wysokich temperatur pozwala tworzyć ŚOI, które spełniają lub przewyższają międzynarodowe normy ochrony i wydajności. 

Więcej
 
 
 

Ochrona życia
Ochrona życia
Lotnictwo
Lotnictwo
Motoryzacja
Motoryzacja
Produkty konsumenckie
Produkty konsumenckie
Ochrona w górnictwie
Ochrona w górnictwie
Światłowody
Światłowody
Kleje, uszczelniacze i powłoki
Kleje, uszczelniacze i powłoki
Liny i kable
Liny i kable
Policja
Policja
 
 
 

Mocne i innowacyjne włókno

Kevlar® to lekkie włókno syntetyczne odporne na działanie wysokiej temperatury, które zapewnia wysoką wytrzymałość na rozrywanie oraz ulepszoną ochronę i wydajność w różnych gałęziach przemysłu i zastosowaniach. 

Co to jest Kevlar®?
 
 
 
Kevlar® Innovation Awards

Kevlar® Innovation Awards

Laureaci nagród Kevlar® Innovation Awards otrzymują licencje i mogą pokazać, jak, dzięki zaawansowanym rozwiązaniom z użyciem włókna Kevlar®, wystawiają na próbę dotychczasowe standardy tradycyjnej ochrony.

Więcej
DuPont™ Kevlar® dla służb ratunkowych

Kevlar® dla służb ratunkowych

Jesteśmy wdzięczni mężczyznom i kobietom w służbach mundurowych za ich codzienny trud i poświęcenie.Na służbie w kraju i za granicą Kevlar® zapewnia coraz lepsze rozwiązania ochrony dla personelu wojskowego. 

Więcej