Niezrównana odporność na działanie wysokiej temperatury i płomieni

W niebezpiecznych warunkach pracy sprawdzone właściwości materiału Nomex® zapewniają użytkownikom komfort i bezpieczeństwo.Niezależnie od tego, czy chodzi o bezpieczeństwo ludzi czy mienia, Nomex® zawsze staje na wysokości zadania.

 
 
 
 
 
 

Zapewniamy bezpieczeństwo tym, którzy nas chronią

Darzymy wielkim szacunkiem tych, którzy własnym życiem strzegą naszej wolności, dlatego dajemy im najnowocześniejsze rozwiązania ochronne.W kraju i na misjach zagranicznych, na morzu, lądzie i w powietrzu — żołnierze są zawsze są tam, gdzie wzywa ich obowiązek. Naszym obowiązkiem jest zadbać o to, by cali i zdrowi wrócili do domu.  

 
 
 
 
 
 

Od pierwszego wezwania do zażegnania zagrożenia

Każdego dnia niezliczeni ratownicy pierwszej pomocy narażają swoje życie w sytuacjach zagrożenia.Liczy się wtedy każda sekunda, a oni zasługują na najnowocześniejsze, najtrwalsze i najwygodniejsze środki ochrony indywidualnej. 

 
 
 
 
 
 

Nowe wyżyny bezpieczeństwa 

W podróżach służbowych i turystyce — bezustannie podnosimy wymagania bezpieczeństwa, wydajności i trwałości w branży lotniczej.Ponieważ gdy idzie o innowacje, niebo nie jest granicą — lecz dopiero początkiem wyzwań. 

 
 
 
 
 
 

Nigdy niegasnące światła

Wraz z coraz większym globalnym zapotrzebowaniem na energię rośnie również potrzeba jego zaspokojenia.A ponieważ tak wiele zależy dziś od niezawodnego dostępu do energii, stale podnosimy standardy ochrony sprzętu elektrycznego — od transformatorów i generatorów po turbiny i pojazdy elektryczne z napędem hybrydowym.