Ochrona w naftownictwie i gazownictwie


 
 
 

DuPont™ Nomex®, Kevlar®, Tyvek® i Tychem® to sprawdzona oferta rozwiązań do branży naftowo-gazowej i petrochemicznej.

 
 
 
 
 
 

DuPont pomaga rozwiązywać jedne z najtrudniejszych wyzwań w branży naftowo-gazowej związanych z bezpieczeństwem, ochroną środowiska i wydajnością.Oferujemy produkty i rozwiązania w oparciu o wiedzę, które odpowiadają na najbardziej palące potrzeby tej branży. 

Na platformie wydobywczej i w rafinerii — DuPont zapewnia bezkompromisowe rozwiązania ochronne tak w zakresie wydajności, jak i komfortu. 

 
 
 

Nomex® w naftownictwie i gazownictwie

Gdy trzeba zapewnić ochronę przed ogniem, DuPont™ Nomex® nieprzerwanie spełnia lub przewyższa globalne normy bezpieczeństwa i wydajności — zapewniając pewność i spokój zarówno inspektorom BHP, jak i pracownikom.

Więcej
 
 
 

Ochrona przed cieciem i uszkodzeniami mechanicznymi

Tylko DuPont™ Kevlar® jest w stanie zapewnić ochronę przed licznymi zagrożeniami, jednocześnie dając pracownikom komfort.DuPont oferuje również usługi konsultacyjne z zakresu nowych standardów, nowych rozwiązań itd.

Więcej
 
 
 

Tychem® w naftownictwie i gazownictwie

By zapewnić sobie ochronę przed zagrożeniami chemicznymi, pracownicy branży naftowo-gazowej polegają na odzieży DuPont™ Tychem®.

Więcej
 
 
 

Odzież ochronna Tyvek®

DuPont™ Tyvek® pomaga zapewnić idealną równowagę między wymaganiami ochrony, trwałości i wygody pracowników w środowiskach przemysłowych i pomieszczeniach sterylnych, takich jak hale produkcyjne, zakłady farmaceutyczne, fabryki pojazdów czy usługi komunalne.

Więcej