Tyvek® robi różnicę

 
 
 

Wszystkie kombinezony mogą wyglądać tak samo, ale tylko Tyvek® robi różnicę

Kombinezony ochronne mogą wyglądać tak samo, ale tylko z daleka.Wyjątkowy materiał Tyvek® firmy DuPont zapewnia idealną równowagę między ochroną, trwałością i trwałością wśród innych pozornie podobnych rozwiązań dostępnych dziś na rynku.

Wystarczy dotknąć dowolnej odzieży z linii produktów DuPont™ Tyvek®, aby natychmiast zauważyć różnicę.Odzież Tyvek® zapewnia ochronę przed codziennymi zagrożeniami w wielu istotnych gałęziach przemysłu, a różnica jest widoczna od razu.Wysoki poziom ochrony i długotrwały komfort: unikalne połączenie właściwości Tyvek® sprawia, że znakomicie nadaje się do szerokiej gamy zastosowań.

 
 
 

Najlepsza ochrona

Antystatyczny materiał Tyvek® zapewnia najwyższy poziom ochrony przed różnymi zagrożeniami, w tym przed substancjami chemicznymi w stanie ciekłym i stałym oraz drobinami pyłu i włókien.Jego gładka powierzchnia odpycha zarówno ciecze, jak i cząstki stałe, zapewniając najlepszą osłonę chemiczną w tej kategorii produktów.Dzięki unikalnej strukturze silnych, ciągłych i gęsto upakowanych poliestrowych włókien Tyvek® nie oddaje ani nie zawiera żadnych dodatków czy wypełniaczy.Tyvek® pomaga również ograniczyć skażenie produktów i procesów przez człowieka w środowisku sterylnym, takim jak branża farmaceutyczna czy produkcja żywności.

Wygoda i wytrzymałość

Materiał Tyvek® jest wynalazkiem DuPont i jest produkowany wyłącznie przez nas. Jest mocny i uniwersalny, doskonale odporny na zużycie.Nawet po starciu powierzchni materiału tkanina dalej zapewnia znakomitą barierę ochronną na całej grubości.Mimo tej wytrzymałości Tyvek® jest miękki w dotyku i lekki, a także przepuszcza powietrze i parę wodną.To właśnie dzięki połączeniu tych właściwości Tyvek® jest tak wygodny w noszeniu.

Profesjonalne wsparcie

Dla większości osób wszystkie kombinezony ochronne mogą wyglądać jednakowo, jednak wybór prawidłowej odzieży może być trudnym i czasochłonnym zadaniem.Dlatego DuPont oferuje wyszukiwarkę SafeSPEC ułatwiającą wybór sprzętu online, a także pomoc dyplomowanych specjalistów.

Najwyższa wydajność

Dzięki swej wyjątkowej strukturze Tyvek® zapewnia odporną barierę chroniącą przed rozmaitymi zagrożeniami chemicznymi, która nie ogranicza przy tym komfortu.Dlatego odzież Tyvek® jest liderem rynku kombinezonów ochronnych typu 4, 5 i 6 już od 20 lat.

Opinie naszych klientów znajdują potwierdzenie w testach:Tyvek® osiąga najlepsze wyniki we wszystkich standardowych testach pod kątem wewnętrznych wycieków, pylenia, penetracji i przenikania przed starciem i po starciu itp.

 
 
 

Znajdź odpowiedni produkt ochronny do konkretnego zastosowania lub branży w narzędziu DuPont™ SafeSPEC™.
SafeSPEC™

Znajdź odpowiedni produkt ochronny do swojej pracy w narzędziu SafeSPEC™.

Przeglądaj dane techniczne, filmy, webinary i analizy przypadków dotyczące ŚOI firmy DuPont
Biblioteka zasobów

Tutaj znajdziesz dane techniczne, filmy, webinary i analizy przypadków dotyczące ŚOI firmy DuPont

Znajdź punkty sprzedaży produktów DuPont
Gdzie kupić