Odzież ochronna z włókna Tyvek® dla przemysłu

 
 
 

Idealne połączenie ochrony, trwałości i komfortu użytkowania. 

 
 
 

Odzież ochronna Tyvek® zapewnia barierę ochronną dla osób pracujących w środowiskach takich jak produkcja, motoryzacja i usługi komunalne.Dzięki właściwościom ochronnym samego włókna Tyvek® zapewnia pracownikom doskonałą ochronę przed małymi, niebezpiecznymi cząstkami, w tym ołowiem, azbestem i pleśnią.

Ponieważ materiał sam w sobie ma właściwości ochronne, nie ma potrzeby używania folii ani laminatów, które mogłyby się ścierać lub zużywać.Aby zapewnić lepsze dopasowanie, odzież Tyvek® została zaprojektowana pod kątem zwiększenia zakresu ruchu pracowników i trwałości.Niezależnie od tego, czy chodzi o usuwanie azbestu, czy o montaż izolacji, DuPont™ Tyvek® zapewnia właściwą ochronę Twoim pracownikom.

 
 
 

Odzież ochronna Tyvek®

Tyvek® pomaga zapewnić idealną równowagę między wymaganiami ochrony, trwałości i wygody pracowników w środowiskach przemysłowych i miejscach z kontrolą sterylności, takich jak niektóre hale produkcyjne, zakłady farmaceutyczne, fabryki pojazdów czy usługi komunalne.

Więcej
 
 
 

Odzież ProShield®

Odzież ProShield® chroni przed niegroźnymi suchymi cząstkami i lekkimi rozpryskami cieczy, które zwykle występują w warunkach przemysłowych.

Więcej
 
 
 

Znajdź odpowiedni produkt ochronny do konkretnego zastosowania lub branży w narzędziu DuPont™ SafeSPEC™.
SafeSPEC™

Znajdź odpowiednie produkty ochronne dla górnictwa w narzędziu SafeSPEC™.

Przeglądaj dane techniczne, filmy, webinary i analizy przypadków dotyczące ŚOI firmy DuPont
Biblioteka zasobów

Tutaj znajdziesz dane techniczne, filmy, webinary i analizy przypadków dotyczące ŚOI firmy DuPont

Znajdź punkty sprzedaży produktów DuPont
Gdzie kupić