Wspieranie naszych lokalnych społeczności

 
 
 

Razem w walce z COVID-19

Od najwcześniejszych dni pandemii COVID-19 niestrudzenie pracujemy nad tym, aby wspierać nasze lokalne społeczności w walce o radzenie sobie ze skutkami tej śmiertelnej choroby. Natychmiast zwiększyliśmy produkcję Tyvek® na potrzeby produkcji odzieży ochronnej, a w kwietniu 2020 r. uruchomiliśmy program #TyvekTogether, udostępniając włókno Tyvek® o ograniczonej dostępności Tyvek® 1222A — aby pomóc zwiększyć ogólne dostawy Tyvek®®  na linię frontu.

W okresie największego niedoboru środków ochrony osobistej (ŚOI) w 2020 roku przekazaliśmy ponad 148 000 kombinezonów ochronnych Tyvek® lokalnym szpitalom w naszych globalnych społecznościach. We współpracy z naszymi partnerami wyprodukowaliśmy już ponad 100 milionów sztuk odzieży ochronnej, zapewniając pracownikom opieki zdrowotnej i osobom udzielającym pierwszej pomocy niezbędną ochronę.

UN SDG #3

 
 
 

Wspieranie naszych społeczności w walce z COVID-19

W ramach naszych wysiłków na rzecz walki z pandemią w 2020 roku firma DuPont przekazała 243 000 sztuk ŚOI, wykorzystała partnerstwa do wspierania potrzeb lokalnych społeczności i dokonała nowych rzeczy, takich jak wyprodukowanie, zapakowanie i przekazanie około 45 000 litrów środków dezynfekujących do rąk.

Dowiedz się więcej

#TyvekTogether

W tych bezprecedensowych czasach niezwykle ważne jest, abyśmy zjednoczyli się, aby pomóc chronić tych, którzy są na pierwszej linii frontu, walcząc ze śmiertelną pandemią COVID-19. Razem nie tylko stawiamy czoła wyzwaniu, ale także na nowo definiujemy sposoby jego pokonania.

Dowiedz się więcej

Lowe's współpracuje z DuPont, aby wspierać firmy produkujące ŚOO

W ramach programu #TyvekTogether firmy DuPont i Lowe's przekazały rolki materiału Tyvek® 1222A, aby wesprzeć firmy w całych Stanach Zjednoczonych, takie jak Merrow Manufacturing, Thermaxx i Studio Displays, które przekształcały swoje działania, aby pomóc w dostarczaniu potrzebnych ŚOO organizacjom opieki zdrowotnej.

Dowiedz się więcej

DuPont współpracuje z Home Depot w celu przekazania materiału Tyvek® do Kaiser Permanente na fartuchy izolacyjne

Kaiser Permanente, jedna z największych organizacji opieki zdrowotnej typu non-profit w Stanach Zjednoczonych, stanęła w obliczu krytycznego niedoboru ŚOI w pierwszych dniach pandemii COVID-19, a dostępność z tradycyjnych źródeł była ograniczona. Firma DuPont współpracowała z Home Depot w celu przekazania rolek materiału Tyvek® 1222A organizacji Kaiser Permanente, która następnie współpracowała z Lefty Production Co. w celu wyprodukowania potrzebnych fartuchów barierowych.

Dowiedz się więcej