Tanie Membrany Dachowe Mogą Przeciekać Po 5 Latach


Pomyśl dwa razy, buduj raz, zaufaj marce Tyvek®

 
 
 
 
 
 

Tanie Membrany Dachowe Mogą Przeciekać Po 5 Latach

 

1 minuta wystarczy by zobaczyć jak Tyvek® jest trwalszy od tanich membran dachowych

 
 
 

Unikalna warstwa funkcjonalna

Większość alternatywnych membran dachowych posiada warstwy funkcjonalne cieńsze od ludzkiego włosa, co sprawia, że są bardziej wrażliwe na degradację. To warstwa funkcjonalna, a nie otaczające ją włókniny, chroni dach przed warunkami atmosferycznymi. Tylko gdy dach jest całkowicie przekryty, membrana przejmuje rolę wtórnej ochrony przed wilgocią.

Wodoszczelność

Test zainstalowanych membran dachowych dowodzi, że alternatywne produkty mogą przeciakać po krótkim okresie czasu. W wielu przypadkach funkcjonalność krótsza niż 10 lat jest nieakceptowalna w praktyce. Twój dach powinien przetrwać wiele lat dłużej.

Odporność na UV i temperatury

Ekspozycja na promieniowanie UV podczas procesu budowy, wstępnie degraduje membranę podkładową. Wysokie temperatury po przekryciu dachem dodatkowo wpływają na utratę funkcjonalności

Trwałość

Wiedza naukowa, testy laboratoryjne, a teraz niezależne testy membran zamontowanych na prawdziwych dachach pokazują, że produkty alternatywne są bardziej wrażliwe na promieniowanie UV i wyższe temperatury niż Tyvek. Testy jasno dowodzą, że produkty alternatywne psują się szybciej, nie wytrzymując nawet 10 lat..

 
 
 
 
 
 

* Ta gwarancja nie jest gwarancją konsumencką. Więcej informacji i warunków jest dostępnych na stronie: www.construction.tyvek.co.uk/warranty