Informacje o DuPont Performance Building Solutions

Performance Building Solutions | Informacje
 
 
 

W Dupont Performance Building Solutions uważamy, że lepsze budynki jutra powstaną tylko wtedy, gdy już dziś zapewnimy lepsze materiały budowlane.

Przygotowujemy się na przyszłe wyzwania, dbając o wyższe standardy materiałów budowlanych. Dzięki połączeniu dwóch liderów w branży i systematycznemu tworzeniu nowych produktów DuPont Performance Building Solutions zapewnia zasoby pozwalające na budowę trwałych konstrukcji przyszłości.

 
 
 
Nasza historia

<span style="color: rgb(0,0,0);">Integracja Dow Building Solutions i DuPont Building Envelope Solutions to połączenie jednostek, które przez dziesięciolecia zajmowały wiodącą pozycję w branży i oferowały innowacyjne rozwiązania. W latach 40-tych XX w. specjaliści z Dow wprowadzili na rynek materiał izolacyjny Styrofoam™, co zmieniło sposób izolowania budynków. W latach 60-tych XX w. specjaliści z DuPont wynaleźli Tyvek®, tworząc nową kategorię izolacji wilgotnościowej budynków. Materiał ten wchodzi w skład naszej oferty obejmującej najnowsze materiały budowlane opracowane na bazie dostępnej wiedzy naukowej.</span>

 
 
 

Informacje o PBS

Nowy standard rozwiązań dla branży budowlanej

<span style="color: rgb(0,0,0);">Wszystko zaczyna się od efektywności. DuPont Performance Building Solutions to wiodący dostawca materiałów do budowy przegród zewnętrznych budynku. Dzięki 80-letnim doświadczeniom w zakresie usług i innowacji produktowych oraz posiadanym kadrom, kontaktom i fachowej wiedzy jesteśmy najlepszym w branży budowlanej dostawcą standardowych materiałów budowlanych na potrzeby bieżących projektów oraz materiałów budowlanych następnej generacji na potrzeby budynków przyszłości.</span>

 
 
 
Nasze podejście

Czym DuPont PBS wyróżnia się na tle konkurencji?

 

W DuPont PBS efektywność jest mierzona wynikami rejestrowanymi na budowie, ale wszystko zaczyna się jeszcze w laboratorium. Nasi inżynierowie i naukowcy zawsze myślą o przyszłości i na bieżąco udoskonalają procesy i produkty budowlane, aby budynki naszych klientów były bezpieczniejsze i bardziej energooszczędne. Prace te wykonują również w terenie, gdzie pomagają budowniczym w przygotowywaniu przewodników i szkoleń, dzięki którym mogą oni łatwo i bezpiecznie stosować odpowiednie materiały budowlane.

 
 
 

Tim

<h3>&quot;„Pracownicy DuPont chętnie pomagają  ludziom w tworzeniu trwałego otoczenia, w którym ludzie mogą mieszkać, pracować i odpoczywać”.</h3>

<span class="fontsize12">Tim Lacey, Global Business President, Performance Building Solutions</span>

 
 
 

Dlaczego warto wybrać PBS?

Nadajemy tempo realizacji wymagających projektów

Lista oczekiwań wobec dzisiejszych budowniczych jest bardzo długa. Oferowane przez DuPont PBS rozwiązania spełniają zarówno wymogi wynikające z najnowszych przepisów budowlanych, jak i zmieniające się wymagania w zakresie zrównoważonego rozwoju. Nasze produkty i usługi mają zastosowanie zarówno w budownictwie komercyjnym, jak i mieszkaniowym i wielorodzinnym oraz pozwalają na pomyślną realizację projektów, poprawę produktywności oraz wykonanie wszystkich spoczywających na wykonawcach obowiązków.

 
 
 

sustainability@3x.png
Źródło zrównoważonego rozwoju

Systematycznie optymalizujemy wykorzystanie naszych najcenniejszych zasobów na wszystkich etapach działania (od pozyskiwania surowców po procesy produkcji).

engineering@3x.png
Projektowanie pod kątem efektywności

Na bieżąco doskonalimy nasze technologie budowy przegród zewnętrznych budynku, aby zwiększyć jego efektywność energetyczną.

comprehensive@3x.png
Uniwersalność rozwiązań

Nasze produkty i usługi pozwalają na pomyślną realizację projektów w segmencie budownictwa komercyjnego, mieszkaniowego i wielorodzinnego.

portfolio@3x.png
Atrakcyjna oferta

Nasza szeroka oferta doskonałych produktów jest łatwa w użyciu i spełnia oczekiwania klientów w zakresie produktywności, bezpieczeństwa i trwałości.

 
 
 
Giving back with DuPont

Pomoc w budowie lepszego świata

<div><span class="body2">W ramach naszego partnerstwa z organizacją Habitat for Humanity pomagaliśmy w budowie ponad 50 tys. domów dla potrzebujących w niemal dwudziestu krajach świata.</span></div>
Watch video
 
 
 

Analizy przypadków

Background Image
Tyvek® wyznacza standardy zrównoważonego budownictwa
Wyświetl analizy przypadków
Background Image
Dow Ultra Air Barrier Wall System — terminowa realizacja mimo zimowych warunków
Wyświetl analizy przypadków
Background Image
System zewnętrznych przegród DuPont upraszcza złożony projekt
Wyświetl analizy przypadków
Background Image
Nowy dom chroniony przez system zewnętrznych przegród z materiałów DuPont
Wyświetl analizy przypadków