Wskazówki na temat montażu DuPont™ Plantex® Gold

Artykuł
Artykuł
Wskazówki na temat montażu Plantex® Gold
Wyróżnione marki
 
 
 
 
 
 

Krok 1: Przygotuj i w razie potrzeby zgrab podłoże.

Sprawdź, czy wszystkie chwasty zostały całkowicie usunięte z miejsca, gdzie położysz barierę chroniącą przed chwastami z włókniny Plantex® Gold.

 
 
 
 
 
 

Krok 2: Rozwiń włókninę Plantex® Gold

Gdy powierzchnia, na której kładziesz włókninę Plantex® Gold jest duża, bryty włókniny powinny na siebie zachodzić na co najmniej 10 cm, co zapobiega wyrastaniu chwastów wzdłuż krawędzi. Do przytwierdzenia włókniny w miejscach łączenia użyj szpilek mocujących Plantex® lub Bio szpilek. Na każdy metr bieżący użyj co najmniej 2 szpilek. Gdy powierzchnia, na której kładziesz włókninę Plantex® Pro jest duża i bez roślin, dociąż ją kamieniami lub roślinami do posadzenia, aby włóknina nie przesuwała się w czasie sadzenia.

 
 
 
 
 
 

Krok 3: Wykonaj we włókninie Plantex® Gold nacięcia w kształcie litery „X”.

Używając ostrych nożyczek lub noża, wykonaj nacięcie nad rosnącą rośliną lub w miejscu, gdzie ma zostać posadzona nowa roślina. Obchodź się z włókniną Plantex® Gold delikatnie wokół rosnących roślin lub obsadź ją nowymi.

 
 
 
 
 
 

Krok 4: Ściółkowanie

Włókniny typu Plantex® Gold można używać z okrywą i bez. Jeśli stosujesz okrywę na włókninę Plantex ® Gold, to jej warstwa musi mieć co co najmniej 5 cm grubości; może to być kora, słoma, żwir, kruszywa ozdobne itp. Włóknina Plantex® Gold jest bardzo mocna, lekka, o szerokim spektrum zastosowań, bez okrywy okres jej trwałość wynosi do 3 lat.

Gwarancja nie obejmuje zniszczeń naszych produktów spowodowanych przez kontakt z urządzeniami i/lub narzędziami, które są nieodpowiednie do pracy z naszymi produktami.

 
 
 

 Przeglądaj dane techniczne, filmy, seminaria internetowe i studia przypadków dotyczące środków ochrony indywidualnej DuPont
Biblioteka zasobów

Znajdź dane techniczne, filmy, seminaria internetowe i studia przypadków dotyczące środków ochrony indywidualnej DuPont tutaj.

Dowiedz się, gdzie kupić produkty DuPont
Gdzie kupić