Wskazówki na temat montażu DuPont™ Plantex® Cocomat

Artykuł
Artykuł
Wskazówki na temat montażu DuPont™ Plantex® Cocomat
Wyróżnione marki
 
 
 
 
 
 

Krok 1: Przygotuj i w razie potrzeby zgrab podłoże.

Sprawdź, czy wszystkie chwasty zostały całkowicie usunięte z miejsca, gdzie położysz barierę chroniącą przed chwastami z włókniny Plantex® Cocomat.

Krok 2:Rozwałkować Plantex® Cocomat

Gdy powierzchnia, na której kładziesz włókninę Plantex® Cocomat jest duża, bryty włókniny powinny na siebie zachodzić na co najmniej 10 cm, co zapobiega wyrastaniu chwastów wzdłuż krawędzi. Do przytwierdzenia włókniny w miejscach łączenia użyj szpilek mocujących Plantex® lub Bio szpilek. Na każdy metr bieżący użyj co najmniej 2 szpilek.

Gdy powierzchnia, na której kładziesz włókninę Plantex® Cocomat jest duża i bez roślin, dociąż ją kamieniami lub roślinami do posadzenia, aby włóknina nie przesuwała się w czasie sadzenia.

 
 
 
 
 
 

Krok 3: Wykonaj we włókninie Plantex® Cocomat nacięcia w kształcie litery „X”.

Używając ostrych nożyczek lub noża, wykonaj nacięcie nad rosnącą rośliną lub w miejscu, gdzie ma zostać posadzona nowa roślina. Obchodź się z włókniną Plantex® Cocomat delikatnie wokół rosnących roślin lub obsadź ją nowymi.

Włóknina Plantex® Cocomat nie wymaga okrywania, gdyż produkt ten ma własną okrywę z warstwy włókna kokosowego.

 
 
 
 
 
 

Gwarancja nie obejmuje zniszczeń naszych produktów spowodowanych przez kontakt z urządzeniami i/lub narzędziami, które są nieodpowiednie do pracy z naszymi produktami.

 
 
 

 Przeglądaj dane techniczne, filmy, seminaria internetowe i studia przypadków dotyczące środków ochrony indywidualnej DuPont
Biblioteka zasobów

Znajdź dane techniczne, filmy, seminaria internetowe i studia przypadków dotyczące środków ochrony indywidualnej DuPont tutaj.

Dowiedz się, gdzie kupić produkty DuPont
Gdzie kupić