Praca

Zachęcamy do zapoznania się z możliwościami pracy w firmie DuPont

Razem możemy wyżywić rosnącą populację, zapewnić ludziom w przyszłości bezpieczeństwo energetyczne i uczynić świat bezpieczniejszym miejscem.

Od ponad 200 lat wykorzystujemy naszą specjalistyczną wiedzę naukową do opracowywania, udostępniania i dostarczania rozwiązań w skali całego świata. Zachęcamy do zapoznania się z możliwościami pracy w firmie DuPont. Można tu dowiedzieć się, jak współpracujemy z uczelniami, instytucjami administracji publicznej, firmami i organizacjami z różnych stron świata, starając się znaleźć nowe, lepsze sposoby zaspokajania potrzeb rosnącej populacji. Podejście takie określamy mianem innowacyjności obejmującej wszystkich.

Prowadząc działalność w ponad 90 krajach i w 16 różnych branżach oraz oferując zróżnicowaną gamę markowych produktów, takich jak DuPont™ Nomex®, DuPont™ Teflon®, DuPont™ Kevlar®, DuPont™ Corian® i DuPont™ Tyvek®, udostępniamy innowacje naukowe na mniejszą lub większą skalę.

Do 2050 r. liczba ludności na świecie przekroczy 9 miliardów, stawiając przed ludzkością bezprecedensowe wyzwania. Firma DuPont stara się zmierzyć z tymi wyzwaniami, gdyż wiemy, że możemy znaleźć odpowiednie rozwiązania.

Zachęcamy do zapoznania się z możliwościami pracy w firmie DuPont i wspólnego opracowywania rozwiązań, które wpłyną na życie ludzkości w najbliższej i dalszej przyszłości.