Bezpieczeństwo i ochrona

Kontynuacja 200 lat tradycji w zakresie zapewniania bezpieczeństwa i ochrony

W obliczu nasilającej się globalnej industrializacji firma DuPont udoskonala swoje materiały i podnosi standardy, co pomaga zapewnić właściwą ochronę pracowników nawet w najtrudniejszych warunkach.

Coraz większa liczba ludności, spiętrzenie nacisków, nasilające się przejawy wrogości, nieprzyjazne otoczenie — takie właśnie niekorzystne warunki życia cechują współczesny nam świat. Dlatego firma DuPont traktuje kwestie bezpieczeństwa i ochrony tak poważnie. Wprowadzamy innowacje oraz współpracujemy z innymi firmami, instytucjami administracji publicznej, producentami z różnych branż i ze środowiskami akademickimi, opracowując i testując szeroką gamę materiałów, takich jak włókno aramidowe DuPont™ Kevlar® do ochrony balistycznej i przed cięciami, materiał DuPont™ Tyvek® do ogólnej ochrony w przemyśle, tkanina DuPont™ Tychem® do  ochrony chemicznej w przemyśle i podczas działań wojennych oraz ognioodporne włókno DuPont™ Nomex®  do ochrony w sytuacjach zagrożenia pożarowego.

Podwyższamy też konsekwentnie nasze standardy, pomagając w zapewnianiu wyższej kultury i większego bezpieczeństwa w miejscu pracy, aby sprostać nasilającej się globalnej industrializacji. Należąca do naszego koncernu firma DuPont Sustainable Solutions przoduje w przekształcaniu miejsc i kultur pracy na całym świecie, zapewniając wyższy poziom bezpieczeństwa i efektywności oraz większe zrównoważenie środowiskowe. Nasi konsultanci ds. bezpieczeństwa mogą także pomóc w zwiększeniu wydajności, poszerzeniu umiejętności pracowników oraz minimalizacji ryzyka.

Żadne przedsiębiorstwo nie jest w stanie rozwiązać światowych problemów bezpieczeństwa samodzielnie, firma DuPont udowadnia jednak, że działając razem, możemy zwiększyć bezpieczeństwo na całej planecie.

NAJNOWSZE INFORMACJE

PRZYKŁADY ZASTOSOWANIA W PRAKTYCE

INFORMACJE I IDEE