Opakowania i drukowanie

Innowacyjne opakowania od pomysłu do realizacji

Firma DuPont oferuje specjalistyczne, opłacalne rozwiązania pozwalające właścicielom marek, firmom konfekcjonującym, producentom, handlowcom i drukarniom na realizację celów w zakresie kreowania wizerunku marki, wydajności i ekologii.

Firma DuPont wykorzystuje swoją wszechstronną wiedzę na temat projektowania i wdrażania produktów we wszystkich branżach, współpracując z klientami przy tworzeniu innowacyjnych opakowań wspomagających realizację głównych celów biznesowych.

Dzięki naszej bogatej ofercie specjalistycznych żywic i nowoczesnych materiałów klienci mogą zyskać więcej przy mniejszych nakładach. Nasze materiały inspirują, umożliwiają tworzenie przykuwających wzrok rozwiązań oraz pozwalają ograniczyć wpływ, jaki mają na środowisko produkty i procesy związane z wytwarzaniem opakowań.

Uszczelniacze i żywice pokrywające utrwalają smak, zabezpieczają żywność i zapobiegają jej marnowaniu i psuciu się. Inne żywice i materiały opakowaniowe służą do zabezpieczania towarów medycznych i przemysłowych od wysyłki do umieszczenia w magazynie. Dzięki współpracy z naszymi partnerami tworzymy innowacyjne opakowania o mniejszej masie, co wpływa na zmniejszenie zużycia paliwa podczas transportu. Wśród przyjaznych dla środowiska rozwiązań firmy DuPont trzeba wymienić niewymagający stosowania rozpuszczalnika system płyt termicznych do druku wielkoformatowego.