Górnictwo

Produkty i technologie dla branży wydobywczej

DuPont Mining Solutions pomaga w rozwiązywaniu wielu najpoważniejszych problemów branży wydobywczej

Stale rosnąca liczba ludności, rozwój obszarów miejskich oraz industrializacja, którym towarzyszą zmiany demograficzne i geograficzne, oznaczają bezprecedensowe wymagania względem naszej planety i jej zasobów, zwłaszcza w dzisiejszym szybko rozwijającym się świecie.

Branża wydobywcza odgrywa kluczową rolę z uwagi na wzrost zapotrzebowania na główne surowce, zwłaszcza ze strony gospodarek rozwijających się. Branża ta styka się wciąż z wyzwaniami w postaci malejących wskaźników wydobycia, działania w coraz bardziej odległych geograficznie i/lub trudnych politycznie regionach, rosnącej skali projektów, a także coraz większej potrzeby zapewnienia bezpieczeństwa i ochrony środowiska oraz zaawansowanej wydajności i niezawodności.

Z uwagi na swoją wiedzę specjalistyczną, doświadczenie naukowe i innowacyjność DuPont może pomóc branży wydobywczej w rozwiązaniu większości najbardziej palących problemów.

Wprowadzamy innowacje oraz współpracujemy z innymi firmami, instytucjami administracji publicznej, producentami z różnych branż i ze środowiskami akademickimi, opracowując i testując w różnego typu zastosowaniach szeroką gamę opartych na najlepszych praktykach, wydajnych materiałów, takich jak Kevlar®, Tyvek®, Tychem®, Nomex®, Hytrel®, Delrin® itd.

Możemy również pomóc w przekształceniu miejsc i kultur pracy na całym świecie, zapewniając wyższy poziom ich bezpieczeństwa i efektywności oraz większe zrównoważenie społeczne i środowiskowe.

Dzięki współpracy możemy pomóc w zapewnieniu zrównoważonego rozwoju branży wydobywczej.

INFORMACJE I IDEE

MARKI DUPONT