Żywność

Rozwiązania w sektorze żywności wspomagają rozwój rosnącej populacji

DuPont we współpracy z wytwórcami i producentami żywności z całego świata wykorzystuje osiągnięcia nauki, aby wesprzeć rozwój ich działalności i zaopatrzyć w żywność zwiększającą swoją liczebność globalną populację.

Do 2020 roku DuPont zainwestuje ponad 10 mld dol. w 4.000 produktów związanych z branżą żywnościową. Obecnie ponad 60% naszych łącznych środków przeznaczonych na badania inwestujemy w obszary powiązane z żywnością. Naukowcy i eksperci koncernu DuPont – wspólnie z wytwórcami i producentami żywności z całego świata – dokładają wszelkich starań, by żywność była jeszcze bezpieczniejsza, zdrowsza i lepiej smakowała, oraz by jej produkcja stała się łatwiejsza.

Nasze innowacje obejmują cały łańcuch produkcyjny: począwszy od ziarna przez składniki, opakowania i technologie bezpieczeństwa żywności. Gdy zmieniają się gusta, a regulacje prawne ewoluują, pomnaża się liczba wyzwań w dziedzinie zapewnienia zrównoważonych dostaw żywności. Wraz z naszymi klientami i partnerami opracowujemy szerokie zakresy rozwiązań.