Energetyka

Rozwiązania energetyczne

Według prognoz do 2050 r. liczba ludności na świecie przekroczy 9 miliardów — nadszedł już więc czas, aby zadbać o przyszłe bezpieczeństwo energetyczne ludzkości. Zapraszamy do współpracy z naszymi ogólnoświatowymi zespołami i do wspólnego opracowywania opartych na najnowszych osiągnięciach naukowych, zrównoważonych rozwiązań energetycznych.

Oferta produktów i usług firmy DuPont w tym zakresie jest bardzo szeroka i sięga od rozwiązań umożliwiających czerpanie energii ze źródeł odnawialnych (ogniwa fotowoltaiczne, rozwiązania dla energetyki wiatrowej, biopaliwa, ogniwa paliwowe) po stosowanie zaawansowanych materiałów w celu zwiększenia efektywności poszukiwań, wydobycia i transportu ropy naftowej i gazu. Te produkty i usługi pomagają zwiększyć wydajność, niezawodność i bezpieczeństwo, obniżyć koszty oraz zmniejszyć wpływ energetyki na środowisko. Nasze rozwiązania wspomagają technologie obsługujące energetykę w zakresie magazynowania energii, a także procesy generowania, dystrybucji i konwersji energii elektrycznej.

Koncentrujemy się na opracowywaniu nowatorskich i realnych ekonomicznie rozwiązań na potrzeby światowej energetyki w wielu technologiach. Razem możemy opracować właściwe rozwiązania, które zapewnią ludzkości czyste środowisko i bezpieczeństwo energetyczne.

INFORMACJE I IDEE