Wszystkie branże

 • icon_industry_landing_safety

  Bezpieczeństwo i ochrona

  W obliczu nasilającej się globalnej industrializacji firma DuPont bardzo poważnie traktuje kwestie bezpieczeństwa i ochrony. Dowiedz się, jak DuPont udoskonala swoje materiały i podnosi poziom bezpieczeństwa w miejscu pracy, aby zapewnić właściwą ochronę pracowników nawet w najtrudniejszych warunkach.
 • icon_industry_landing_building

  Budownictwo

  W firmie DuPont koncentrujemy się na dynamicznej nauce, która pozwala tworzyć praktyczne rozwiązania. Dzięki temu firma DuPont ma na koncie osiągnięcia, które doprowadziły do powstania takich znanych marek, jak na przykład Tyvek®, SentryGlas®, Corian® (płyty mineralno-akrylowe), Zodiaq® (płyty kwarcowe) i Kevlar®.
 • icon_industry_landing_electronics

  Elektronika

  Dzięki połączeniu osiągnięć w zakresie nauki i technologii firma DuPont stała się czołowym dostawcą materiałów do produkcji elektroniki i zaawansowanych wyświetlaczy. Firma DuPont oferuje szeroki wybór materiałów organicznych do konstruowania ceramicznych, elastycznych i sztywnych obwodów, a także materiałów do wytwarzania półprzewodników i opakowań.
 • icon_industry_landing_energy

  Energetyka

  Innowacyjność koncernu DuPont to efekt prowadzonych od ponad 200 lat badań naukowych. Dział badawczy DuPont opracował powłoki, które zapobiegają korozji rur, materiały do generowania energii elektrycznej ze światła, niepalną izolację transformatorów oraz chemikalia, które starannie rozkładają odpadki. Dzięki badaniom naukowym firma DuPont pomaga przedsiębiorstwom dbać o wygodę ich klientów.
 • icon_industry_landing_mining

  Górnictwo

  Produkty i usługi firmy DuPont dla branży wydobywczej pomagają usprawniać wydobycie, podnieść poziom ochrony i bezpieczeństwa pracowników oraz oferują wiele innych korzyści. Przetwarzanie i transport materiałów o wysokim poziomie chropowatości i korozyjności, a także bitumu, szlamu i odpadów wymaga innowacji i technologii, które może dostarczyć DuPont.
 • icon_industry_landing_automotive

  Motoryzacja

  Dowiedz się, jak szeroka gama naszych materiałów oraz nasi dostępni na całym świecie eksperci mogą pomóc branży motoryzacyjnej w zmniejszeniu emisji gazów, obniżeniu zużycia paliwa, udoskonaleniu konstrukcji i wzornictwa, podniesieniu poziomu bezpieczeństwa oraz obniżeniu cen pojazdów.
 • icon_industry_landing_packaging

  Opakowania i drukowanie

  Firma Dupont to wszechstronna wiedza techniczna i szeroki wybór opłacalnych materiałów do tworzenia innowacyjnych opakowań, dzięki którym można zrealizować cele w zakresie kreowania wizerunku marki, wydajności i ekologii.
 • icon_industry_landing_medical

  Służba zdrowia i medycyna

  Firma DuPont oferuje liczne produkty zdrowotne i wysoko wydajne materiały, pozwalające tworzyć bezpieczniejsze środowisko ochrony zdrowia, umożliwiające wprowadzanie innowacji w urządzeniach medycznych i zwiększające stopień ochrony zdrowia pacjentów i lekarzy na całym świecie.
 • icon_industry_landing_plastics

  Tworzywa sztuczne

  W dzisiejszych czasach dostawcy muszą oferować coś więcej niż tylko materiały. Firmy potrzebują środków, które ułatwią im kompleksową realizację projektu: od pomysłu do produktu handlowego. Na partnera warto wybrać DuPont Performance Polymers.
 • icon_industry_landing_food

  Żywność

  Firma DuPont wykorzystuje wyniki badań naukowych z korzyścią dla branży spożywczej — zwiększając wartość odżywczą żywności i zapewniając jej większe bezpieczeństwo, a także opracowując inteligentne, zrównoważone rozwiązania umożliwiające wyżywienie rosnącej populacji.